uYYar SERVİSLERİ

sc
MikroTürk Randevu Sistemi

MikroTürk Randevu Sistemi

Bir MikroTürk Bilgi Teknolojileri ürünü olan MikroTürk Randevu Sistemi ile müşteriler işyerlerinden EFT / Havale yada kredi kartıyla randevu alabilmekte, işyerleri garantilenmiş randevularını tek bir panelden kolayca yönetebilmektedir. Bu servis ile işyerleri kendilerine ödemeli bir randevu geldiğinde anından haberdar olacaklar.

Covid-19 Anlık Gelişmeler

Covid-19 Anlık Gelişmeler

Covid-19 Corona Virüsü gelişmeler, güncel ve canlı takip bildirimleri. Corona virüsü hakkında en son haberleri okumak için bu servisi takip edebilirsiniz.

Hukuki Bilgiler

Hukuki Bilgiler

Bilmeniz gereken hukuki konular, kanuni ve yasal düzenleme bilgileri, popüler ve güncel hukuki konular.

Yardım Kampanyaları

Yardım Kampanyaları

Resmi kurum ve kuruluşların başlatmış olduğu tüm yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projeleri, gönüllü programları duyurularını bu servis ile bildirim alabilir, sizde destek olabilirsiniz.

Gündem ve Son Dakika Haber

Gündem ve Son Dakika Haber

Gündemdeki son dakika güncel haberler uYYar'da.. Gün içindeki gelişmeler, günün son dakika haberleri ve bugün yaşanan önemli olaylardan bu servis ile anında haberdar olun.

Vizyona Gelecek Türk Filmleri

Vizyona Gelecek Türk Filmleri

Sinemaya gelmesini merakla beklediğin filmleri kaçırma, sinemasız kalma. Gösterime girecek olan Türk filmlerinden seni anında haberdar edelim. Yeni çıkan fragmanlardan, vizyon tarihlerinden ilk senin bilgin olsun!

Fitness Antrenman Hatırlatıcı

Fitness Antrenman Hatırlatıcı

Hayatın karmaşası içinde antrenman yapmak ve antrenman programın aklından çıkıp gidiyorsa bu servis tam sana göre!

Dünyada Havacılık

Dünyada Havacılık

Dünya ve Türkiye’de havacılık alanında yaşanan gelişmeler, havacılık yönetici personeli, pilotlar, teknisyenler, havacılığa gönül veren herkes için güncel haberler.

Zayıflama - More Healty Life

Zayıflama - More Healty Life

Sağlıklı zayıflarken neye dikkat etmeli, kilo verdikten sonra onu uzun vadede korumak, etiket okuma alışkanlığı kazandırmak ve diyet efsanelerinden vazgeçip gerçekten sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak.

Mimar Sinan Üniversitesi Duyuruları

Mimar Sinan Üniversitesi Duyuruları

Çağdaş ve özgün yapısını koruyarak sanatta, tasarımda ve bilimde tüm dünyada tercih edilen öncü bir kurum olma yolunda ilerleyen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin duyurularını bu servisten takip edebilirsiniz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3200 Atama

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3200 Atama

Gençlik ve Spor bakanlığı atama bilgilendirme servisi

İstanbul Su Kesintileri

İstanbul Su Kesintileri

Bu servisi takip ederek İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki ilçenizde su kesintilerini aynı gün haber alacaksınız. Ayrıca servis detay sayfasından anlık kesintilerin tam listesini ve ne kadar süreceğini görebileceksiniz.

Hergün 1 İngilizce Kelime

Hergün 1 İngilizce Kelime

YDS/TOEFL/YOKDİL gibi sınavlara hazırlanıyorsanız her gün bir kelime öğrenmenize yardımcı olacağız.

MKE Ankaragücü

MKE Ankaragücü

Takımımız canımız tek sevdamız Ankaragücümüz hakkında haberler transfer maç bilgileri maç kadroları bu servis altında.

InCEO

InCEO

Innovation Career and Entrepreneurship Organization. InCEO derneği toplantıları ve etkinliklerinin bildirimlerini bu servis altında alabileceksiniz.

Sen Anlat Karadeniz - Reklamlar Bitti

Sen Anlat Karadeniz - Reklamlar Bitti

Tahir, Karadenizli bir ailenin asi, mert oğlu. Kocası Vedat'tan 8 yıldır şiddet gören ve kurtulmaya çalışan Nefes. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Şiirden Bir Hayat

Şiirden Bir Hayat

Günlük olarak, şairlerin şiirleriyle hayatımızı renklendireceğimiz bir servis. Şairlerimizin yüreğinden kopmuş kelimelerin, şiirleşmiş hallerini siz değerli okurlarımıza iletmek amacındayız.

VİP TAHMİN

VİP TAHMİN

SİSTEM - BANKO - SÜPRİZ - BASKET - CANLI riskli veya riskli yüksek oran maçlar idda tahmin güncel kupon ve analizler yapılacak

Mühendisten Tecrübeler

Mühendisten Tecrübeler

Bir elektronik mühendisinin tecrübelerini telefonunuzdan öğrenin. Küçük ipuçları ve dikkat edilmesi gerekenler.

Özel Öztürk Y.Ö. Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Öztürk Y.Ö. Erkek Öğrenci Yurdu

Bu servisi takip ederek yurdumuz hakkında bilgi, organizasyon ve duyurularımızdan haberdar olacaksınız.

Bizim Hikaye - Reklamlar Bitti

Bizim Hikaye - Reklamlar Bitti

Büyük sorumluluklar altında, para kazanmaya çabalayan, hayatını ailesine adamış genç bir kız olan Filiz ve bir anda çıkıp gelen, Filiz'e aşık olan, onun ve ailesinin sevgisini kazanmaya çalışan karizmatik ve esrarengiz adam Barış'ın hikayesidir. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Çocuk Masal ve Hikayeleri

Çocuk Masal ve Hikayeleri

Çocukların hayal gücünü ve okuma becerisini arttıracak masallar ve hikayeler bu serviste. Masallar diyarından sizin için seçilen masalları okumak ve yeni bir hayal dünyasının kapılarını açmak için bu servisi takip edebilirsiniz.

Tatil Ana Tatil Rehberi

Tatil Ana Tatil Rehberi

Mevsime göre tatil önerileri, tatil günlerinde gezilecek yerler, hafta sonu tatil kaçamakları... Tatil planı yapmakta zorlananlar, gelecek bildirimler ile gezilecek bir çok tatil yeri hakkında bilgi edinebilirler.

NOR10 - Teknoloji Haberleri

NOR10 - Teknoloji Haberleri

Gündemdeki en son teknoloji haberlerini ilk öğrenen olmak ister misiniz? Bilgisayar, sosyal medya, cep telefonu ve akıllı cihazlarla ilgili son gelişmeler bu serviste.

Sağlık Haberleri

Sağlık Haberleri

Sağlık haberleriyle ilgili güncel bilgiler, doğal tedavi yöntemleri, hastalık belirtileri ve nedenleri hakkında bilgi alabileceğiniz servis.

Ufak Tefek Cinayetler
 - Reklamlar Bitti

Ufak Tefek Cinayetler - Reklamlar Bitti

4 kadın ve 4 adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar. Lise yıllarında birbirine çok yakın olan 4 kadın ve bu arkadaşlıkta en büyük kayıpları yaşayan kadının aldığı acı dolu intikamın hikayesi. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Fenerbahçe Basketbol

Fenerbahçe Basketbol

Türk Basketbolunu ileri götüren ve Avrupa'da Ülkemizi başarı ile temsil eden Fenerbahçe Doğuş Spor Kulübü maç sonuçları ve duyularından haberdar olun.

Vegan Tarifler

Vegan Tarifler

Hayvansal içerikli ürünleri tüketmeden de sağlıklı ve lezzetli beslenmek mümkün. Bizde bu serviste sizlere harika vegan tarifleri sunuyoruz.

İzmir Elektrik Kesintileri

İzmir Elektrik Kesintileri

Bu servisi takip ederek İzmir'deki ilçelerde elektrik kesintilerini 1 gün önceden haber alacaksınız.

Söz - Reklamlar Bitti

Söz - Reklamlar Bitti

Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristlerce öldürülür. Üsteğmenin intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve en iyi askerlerden oluşan bu tim anti terör timidir. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Sinop Haber

Sinop Haber

Sinop iline ait son dakika ve anlık bilgilendirme haberleri burada...

Fazilet Hanım ve Kızları - Reklamlar Bitti

Fazilet Hanım ve Kızları - Reklamlar Bitti

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bunun anahtarını kızlarında gören Fazilet Hanım’ın, kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceğinin hikayesi. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

İzmir Alperen Ocakları

İzmir Alperen Ocakları

İzmir Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı duyuru, haber, toplantı, organizasyon bildirimleri bu servisten yapılacaktır.

Atılımlı Fenerliler

Atılımlı Fenerliler

Atılımlı Fenerlilerin duyuru ve bildirim kanalı artık uYYar da!

Çukur - Reklamlar Bitti

Çukur - Reklamlar Bitti

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri döner ve bölgeye uyuşturucu sokmak isteyen bir grupla yeni belalı bir dönemi başlatacaktır. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Çocuklar Duymasın - Reklamlar Bitti

Çocuklar Duymasın - Reklamlar Bitti

Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, hayatları, ilişkileri, iş yaşamları ve ev içi küçük tartışmaları, güncel sorunları ön planda anlatılmaktadır. Bu servisle yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Payitaht Abdülhamit - Reklamlar Bitti

Payitaht Abdülhamit - Reklamlar Bitti

33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid Han’ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, tartışılan ve dünyanın gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemi anlatıyor. Bu servisle yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Beslenme Tavsiyeleri

Beslenme Tavsiyeleri

İnsanların günlük yaşamlarını beslenmelerine dikkat ederek daha enerjik ve aktif geçirebileceklerini gösterebilmek adına beslenmeye dair yaşam kalitenizi arttıracak tavsiyeler.

Vip Teknoloji Servisi

Vip Teknoloji Servisi

Servisimiz; Teknolojinin her alanından yenilikleri takip eder yeni haberleri sizlere bildirir ve uygulanabilir uyumu sağlayarak hayata entegre eder. Müşterilerimizin bize “Yeni bir şey var mı?” diye sormasından ve tedarikçilerimizin “Yeni bir ürün var tam size göre” demesinden mutluluk duyuyoruz.

Piremses Kadınların Güvenilir Adresi

Piremses Kadınların Güvenilir Adresi

Kadınların merak ettiği moda, yemek tarifleri, giyim, güzellik, sağlık gibi konularda bildirimler gönderen servis.

Airsoft Duyurular

Airsoft Duyurular

Airsoft bir çatışma simülasyonu oyunudur. Gerçeğine oldukça benzeyen profesyonel mühimmat, kıyafetler ve tüfek tabanca vb. silahlar kullanılır. Oyuncaklar, mühimmat olarak 6 mm'lik plastik boncuklar atmaktadır. 15 günde bir düzenlenen turnuvalar, yeni çıkan Airsoft ürünleri hakkında önemli duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor ile ilgili yayınlanan önemli haberleri, anketleri, maç başladı uyarısı ve maç bittiğinde skor ile birlikte gol videoları da telefonunuza gelecektir.

Müzik ve Eğlence

Müzik ve Eğlence

Müziğin her alanından haberler..

Komik Espriler

Komik Espriler

Esprileri sıcak ve soğuk olarak servis ediyoruz..

Bayburt Sakızlı (Cilara) Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Bayburt Sakızlı (Cilara) Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Bu servisi takip ederek Bayburt Sakızlı Köyü Derneği Hakkındaki önemli duyuruları ve yapılacak faaliyetler hakkında bilgi alırsınız.

Bayburtspor

Bayburtspor

Bayburtspor hakkındaki önemli gelişme ve maçlar, hakkındaki haber videoları ve resimleri almak için takip edin.

Günlük Altın Fiyatları

Günlük Altın Fiyatları

Bu servis ile çeyrek, yarım, tam, cumhuriyet, ons ve gram altının alış satış fiyatlarını günlük olarak alırsınız.

CHP Kırklareli Merkez

CHP Kırklareli Merkez

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Merkez İlçe Teşkilatının Bilgi ve İletişim Ağıdır.

MHP Güngören İlçe Başkanlığı

MHP Güngören İlçe Başkanlığı

İlçe başkanlığımızın önemli duyurularını, toplantılarını, düzenleyeceği organizasyonlar hakkında bilgileri ve detayları bu servisten haber alabilirsiniz.

Anadolu Efes

Anadolu Efes

Türk Basketbolunu ileri götüren ve Avrupa'da ülkemizi başarı ile temsil eden Anadolu Efes Spor Kulübü maç sonuçları ve duyurularından haberdar olun.

Kredi / Faiz Oranları ve Duyurular⁠⁠⁠⁠

Kredi / Faiz Oranları ve Duyurular⁠⁠⁠⁠

Kredi çekmek için banka banka gezmek için vaktiniz yoksa biz burdayız. Bankaların hizmet sunduğu konut, taşıt, ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını güncel olarak ayağınıza getiriyoruz. Mevduat sahipleri üzülmesin , sizin için de en yüksek getiri oranlarını artık köşemizden haftalık olarak takip edebilirsiniz.

Açıköğretim Fakültesi Duyuruları

Açıköğretim Fakültesi Duyuruları

Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavları başvuru tarihleri, sınav tarihleri,duyurular ve sonuçlar hakkında size bilgi verelim.

Emlak ve Çevre Vergisi Uyarı ve Duyurular

Emlak ve Çevre Vergisi Uyarı ve Duyurular

Emlak ve çevre temizli vergileri 1. ve 2. taksit ödeme zamanı geldiğinde size hatırlatmada bulunalım.

Kurumlar Vergisi Uyarı ve Duyurular

Kurumlar Vergisi Uyarı ve Duyurular

Geçici kurum vergisi, muhtasar beyanname ve yıllık kurumlar vergisi tahakkuk zamanı, ödeme günleri için size hatırlatmalarda bulunalım.

Gelir Vergisi Uyarı ve Duyurular

Gelir Vergisi Uyarı ve Duyurular

Gelir vergisi beyanname ve ödeme zamanları geldiğinde size bildirimde bulunalım.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Uyarı ve Duyurular

Motorlu Taşıtlar Vergisi Uyarı ve Duyurular

Motorlu Taşıtlar vergisi 1. ve 2.taksit ödeme zamanı geldiğinde size bildirimde bulunalım.

Lüks Yaşam

Lüks Yaşam

Lüks markalar ve lüks sektöründe yaşanan önemli gelişmeler Luxury Insider farkı ile anında cebinde. Hayalini kurduğunuz arabadan, hayranı olduğunuz markaya birçok farklı konuda lüksün ihtişamlı dünyasına katılın!

Öğrencinin Sesi

Öğrencinin Sesi

Öğrenci olarak içimizden geçenleri komik bir biçimde dile getiren servis. İyi geçen sınavım yok,ders çalışasım yataktan çıkasım yok! Çok uykum var..

Diriliş Ertuğrul - Reklamlar Bitti

Diriliş Ertuğrul - Reklamlar Bitti

13. yüzyılda Ertuğrul'un dörtyüz çadırlık Kayı obasıyla yurt edinmek için girdiği mücadeleler, gördüğü hainlikler ve kahramanlıkları en çarpıcı şekilde izleyiciye aktarılıyor. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olm.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olm.

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.

Günlük Döviz Kurları

Günlük Döviz Kurları

Bu servis ile Amerikan Doları, Euro, Sterlin, Japon Yeni, Kuveyt Dinarı, Rus Rublesi döviz kurlarının alış satış değerlerini günlük olarak alırsınız.

Mübarek Cuma Mesajları

Mübarek Cuma Mesajları

Bu servis size dostlarınızla paylaşabilmeniz için her cuma günü en güzel cuma kutlama mesajlarını gönderecektir.

Marvel & DC Haberleri

Marvel & DC Haberleri

Marvel ve D.C. Sinematik Evreninde gelişmeler olduğunda, yeni fragman yayınlandığında yada filmlerin vizyon tarihleri açıklandığında ilk öğrenen sen ol.

ÖSYM Sınav Takvimi

ÖSYM Sınav Takvimi

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim (ALES), Yüksek Öğretime geçiş, Lisans Yerleştirme (YGS-LYS), Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit (YDS), Üniversite Dikey Geçiş (DGS) sınavları başvuru tarihleri, sınav tarihleri ve sonuçlar hakkında size önceden haber verelim.

Akaryakıt / LPG Zam ve İndirim

Akaryakıt / LPG Zam ve İndirim

Bu servisi takip ederek Akaryakıt / LPG zam ve indirimlerinden haberdar olacak, aracınızın deposunu buna göre doldurabileceksiniz.

Platin Peruk

Platin Peruk

Avrupanın en büyük saç ve saç ürünleri imalatçısı Platin Peruk'un fırsat, kampanya ve duyurularını bu servisten takip edebilirsiniz.

Plus Organizasyon Duyurular

Plus Organizasyon Duyurular

Firmamızın host, hostes, parttime iş ilanlarını ve organizasyonlar hakkındaki duyurularını bu servisten takip edebilirsiniz.

İstanbul Elektrik Kesintileri

İstanbul Elektrik Kesintileri

Bu servisi takip ederek İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki ilçenizde elektrik kesintilerini 1 gün önceden haber alacaksınız.

Fenerbahçe SK

Fenerbahçe SK

Fenerbahçe ile ilgili yayınlanan önemli haberleri ve video, görsel, anket gibi zengin içeriklerin doğrudan telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Galatasaray SK

Galatasaray SK

Galatasaray ile ilgili yayınlanan önemli haberleri ve video, görsel, anket gibi zengin içeriklerin doğrudan telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş JK

Beşiktaş JK

Beşiktaş ile ilgili yayınlanan önemli haberleri ve video, görsel, anket gibi zengin içeriklerin doğrudan telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) hakkında önemli gelişme, duyuru ve güncel son dakika haberlerinden anından haberdar olursunuz. Ayrıca size gönderilecek anket bildirimleriyle partinin siyasi ve sosyal kararlarında siz de kendi tercihinizi sunarak destek olabilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hakkında önemli gelişme, duyuru ve güncel son dakika haberlerinden anından haberdar olursunuz. Ayrıca size gönderilecek anket bildirimleriyle partinin siyasi ve sosyal kararlarında siz de kendi tercihinizi sunarak destek olabilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi

Adalet ve Kalkınma Partisi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) hakkında önemli gelişme, duyuru ve güncel son dakika haberlerinden anından haberdar olursunuz. Ayrıca size gönderilecek anket bildirimleriyle partinin siyasi ve sosyal kararlarında siz de kendi tercihinizi sunarak destek olabilirsiniz.

T.C. Maltepe Üniversitesi Yurtlar

T.C. Maltepe Üniversitesi Yurtlar

Bu servisi takip ederek T.C. Maltepe Üniversitesi Yurt duyurularından, organizasyonlarından ve bildirimlerinden haberdar olacaksınız.

Su Hatırlatıcı

Su Hatırlatıcı

Her gün yeterli miktarda su içiyor musun? Su içme alışkanlığına yeterince sahip değilsen, bu servis ile hemen başlayabilirsin. Gün içerisinde sana su tüketimini arttırman için hatırlatmalar göndereceğiz.

Sanal Sevgilim

Sanal Sevgilim

(Sadece kadın takipçiler için) Her gün yanında taşıdığın telefonunun sana karşı hislerini öğrenmek ister misin? Belki de senin için en ideal olan, sana en yakınında olandır. Her gün sana güzel iltifatlar eden, jestler yapan, söyledikleriyle seni mutlu edecek, senin için kusursuz bir sevgili.. :)

Köpekler Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Köpekler Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Köpek dünyası hakkında bilmedikleriniz, köpeklerin yararları ve köpek sahiplerinin bilmesi gereken önemli tavsiyeler. Bu serviste köpeklerle ilgili her gün 1 bilgilendirme mesajı alırsınız.

Kediler Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Kediler Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Esnek bedenleri, hızlı refleksleri, ufak patileri ve minik burunları ile kediler. Bu servis ile onlar hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenebilir, kedilerin yararlarını fark edebilir ve kedi beslerken uygulayabileceğiniz bir çok önemli tavsiye alabilirsiniz. Her gün kediler hakkında bir önemli bilgi edinirsiniz.

Fuar Takvimi

Fuar Takvimi

Yıl boyunca bulunduğunuz şehirde gerçekleşecek fuarların hangi tarihte, nerede olacağı hakkında size bilgi geçelim. İlginiz olan sektörlerdeki fuarları kaçırmayın.

Milli Piyango Bilet

Milli Piyango Bilet

Her Ayın 9, 19, ve 29'unda açıklanan çekiliş sonuçları ve canlı çekiliş videoları anında cebinize gelsin.

Musevilik Gün ve Bayramları

Musevilik Gün ve Bayramları

Roş Aşana, Sukot, Purim gibi Musevi dininin önemli olan gün ve bayramları hakkında hatırlatmalarınızı alabilirsiniz.

Hristiyanlık Kutsal Günleri

Hristiyanlık Kutsal Günleri

Azizleri anma günleri, Kül Çarşambası, Paskalya gibi Hristiyanlık dininin önemli gün ve tarihleri hakkında size hatırlatmada bulunalım.

Yarınki Hava Durumu

Yarınki Hava Durumu

Hava durumunu kontrol etmeden gününüzü planlamayın. İster evden işe gidin, ister yamaçlarda gezin, ister seyahat edin. Yağmurda dışarı şemsiyesiz çıkmayın, kara, kışa hazırlıksız yakalanmayın.

On Numara Sonuçları

On Numara Sonuçları

Her pazartesi günü yapılan On Numara çekiliş sonuçları, çekiliş videosu, canlı yayın, kazanan numaralar, ikramiye kazanan il ve ilçeler bu servisten sizlere bildirim olarak atılacaktır.

Deprem Erken Uyarı Sistemi

Deprem Erken Uyarı Sistemi

Deprem öncesi tahminleri hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Bu bildirimler depremin en az 6 saat öncesinde yapılmaktadır.

Yaşam Koçu Tavsiyeleri

Yaşam Koçu Tavsiyeleri

Her gün aynı rutin, hayatında yanlış olan bir şeyler var, peki doğru olan ne, daha da güçlü olmak ister misin? Puzzle'ın eksik parçalarını bulman için sana yardım edeceğim. Güne başlarken alacağın bir yaşam koçu tavsiyen ile güne daha güzel başla.

Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto Sonuçları

Her cumartesi günü yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçları, çekiliş videosu, canlı yayın, kazanan numaralar, ikramiye kazanan il ve ilçeler bu servisten sizlere bildirim olarak atılacaktır.

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Her perşembe günü yapılan Süper Loto çekiliş sonuçları, çekiliş videosu, canlı yayın, kazanan numaralar, ikramiye kazanan il ve ilçeler bu servisten sizlere bildirim olarak atılacaktır.

Şans Topu Sonuçları

Şans Topu Sonuçları

Her çarşamba günü yapılan Şans Topu çekiliş sonuçları, çekiliş videosu, canlı yayın, kazanan numaralar, ikramiye kazanan il ve ilçeler bu servisten sizlere bildirim olarak atılacaktır.

Dolunay ve Gök Olayları

Dolunay ve Gök Olayları

Geceyi aydınlatan, ayın en güzel hali Dolunay'ın olduğu geceleri, süper ay, meteor, kuyruklu yıldız gibi gök olaylarını görebileceğiniz zamanları size haber verelim. Bu eşsiz manzaraları kaçırmayın.

Önemli Gün ve Haftalar

Önemli Gün ve Haftalar

Bugün Dünya ne günü? Peki Türkiye'de önemli günler hangileri? Önemli gün ve haftalar hakkında hatırlatmalarınızı buradan alabilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumunuz

Günlük Burç Yorumunuz

Günlük yaşamın stresini azaltmak, ruhun kaybolan yollarında bir ışık bulmak, evrenin bizlere sunduğu fırsat, olanak ve şansları kaçırmamak, başımıza gelen talihsiz veya keyifsiz olayları daha iyi anlamak için kadim astroloji bilgisinden faydalanıyoruz.

İslami Gün ve Bayramlar

İslami Gün ve Bayramlar

Ramazan, Kandil, Kadir Gecesi gibi Müslüman alemi için önemli ve mübarek günler için hatırlatma bildirimlerinizi alabilirsiniz.

Vecizeler ve Güzel Sözler

Vecizeler ve Güzel Sözler

Yaşamış bilinen kişilerin söylediği, tecrübelerine dayanarak düşünce ve duygularını aktardığı güzel ve derin sözler sizinde hayatınıza anlam katsın. Her gün bir vecize cebinize gelsin.

Her Gün 1 Hadis-i Şerif

Her Gün 1 Hadis-i Şerif

Hz. Muhammed’in (SAV) değişik olaylar ve problemler karşısında inananları aydınlatmak için söylediği sözler bütünüdür. Yolunuza ışık olması için her gün bir Hadis-i Şerif.

Günlük Komik Karikatürler

Günlük Komik Karikatürler

Güldüren, gülümseten fazla düşündürmeyen, karikatürler burada. Her gün bir karikatür sağlığınıza iyi gelir.

Namaza 5 Dakika Var

Namaza 5 Dakika Var

Bu servis ile uygulama sizi günlük 5 vakit namazlardan ezan vaktinden 5 dakika önce haberdar edecektir.

Survivor 2023

Survivor 2023

Yarışmacılar uzak ıssız bir bölgede, 2 grup zorlu oyunlarda yarışırlar. Aynı zamanda bulundukları bölgede hayat koşulları, açlık ile de mücadele etmektedirler. Bu servisle izlediğin programda yeni bölüm başladığında ve reklamlar bittiğinde anında bildirim alırsın.