KÖPEKLER HAKKINDA BİLGİ VE TAVSİYELER

4.6 https://uyyar.com/!kopek-tavsiyeler

uYYar Ekibi

uYYar Ekibi

Servisi İndir
App Store ve Google Play'den uYYar uygulamasını indirerek bu servise kayıt olabilirsiniz
Köpekler Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Köpek dünyası hakkında bilmedikleriniz, köpeklerin yararları ve köpek sahiplerinin bilmesi gereken önemli tavsiyeler. Bu serviste köpeklerle ilgili her gün 1 bilgilendirme mesajı alırsınız.

Gönderim Planı:
● Her gün 13:15'de
● Gündemde önemli bir gelişmede20.01.2022 - 13:15

  • Yat ve Kalk komutu Eğitim tasması yardımıyla verilebilir. Tabi bu komutlardan sonra ödül maması verirseniz çok daha hızlı şekilde kavrayacaktır. Tasmayı yakın mesafede yukarı ve aşağı çekerek bu komutu uygulayabilirsiniz. Komutlar mutlaka aynı ses tonunda verilmelidir.

19.01.2022 - 13:15

  • Bir yavru köpek, diğer yavru kardeşini ısırırken veya ağzına kıstırırken (oynama esnasında) sadece diğer yavrunun inleme ve havlama sesiyle durur. Biz de bu doğal yolu aynı şekilde bizi bırakması için kullanabiliriz. Köpeğiniz böylelikle kısa zamanda, ısırdığı zaman oyun arkadaşının (sizin) gideceğini öğrenecektir.

18.01.2022 - 13:15

  • Eğer köpeğiniz zaman zaman sizi görünce çişini yapıyorsa bu size itaat ettiğini ve submisif davrandığını gösterir. Eğer bu hareketi yüzünden ona bağırırsanız daha da korkup yapmaya devam edebilir. Böyle bir şey yaptığı zaman göz temasından kaçınıp onunla birlikte oturmanız gerekiyor