GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

4.7 https://uyyar.com/!burclar

uYYar Ekibi

uYYar Ekibi

Servisi İndir
App Store ve Google Play'den uYYar uygulamasını indirerek bu servise kayıt olabilirsiniz
Günlük Burç Yorumunuz

Günlük yaşamın stresini azaltmak, ruhun kaybolan yollarında bir ışık bulmak, evrenin bizlere sunduğu fırsat, olanak ve şansları kaçırmamak, başımıza gelen talihsiz veya keyifsiz olayları daha iyi anlamak için kadim astroloji bilgisinden faydalanıyoruz.

Gönderim Planı:
● Her sabah 10:20'de19.12.2018 - 10:20

  • Balık Burcu ♓ Elini attığın her işte farkını hissettireceğin bir gün seni bekliyor. Çevrendeki insanların bazı konularda dikkatsiz davrandığını fark edip, onlara yol gösterebilirsin. Aynı anda ilgilenmeni gerektiren meseleler bir yana, gündemine farklı olaylar da eklenebilir. O yüzden bugün önceliklerin ve acelesi olmayan işler arasında yerinde kararlar vermelisin.

19.12.2018 - 10:20

  • Kova Burcu ♒ Sanki biri önüne arapsaçına dönmüş bir iplik koymuş ve “hadi, çık bakalım işin içinden” demiş. Evet, karışık ve detaylarla ilgilenmeyi çok fazla gerektiren bir gün. Sen detayları seviyordun aslında. Ancak ayrıntıların seni yorduğunu düşünebilirsin. Merak etme, gün içerisindeki olumsuz havadan eser kalmayacak. Gelirini arttırmak adına son günlerdeki çabaların bugün bir sonuç verebilir.

19.12.2018 - 10:20

  • Oğlak Burcu ♑ Yeni haberler alabilir, iş yerinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yoğun çalışanlar için kazançlı, evde vakit geçirenler için karışık bir gün olabilir. Grup aktivitelerine katılmak ya da uluslararası online iletişim kurmak içinde oldukça ideal bir günde olduğunu hatırlatmak isterim. Araştırma ya da yazarlık işleriyle ilgilenen bir Oğlak burcuysan, oldukça verimli bir performans sergileyebilirsin.